Briksnim 10!

Brikšņa Jaunais gads iesācies vētraini un vērienīgi – ar veselīgo koridora skrējienu Siguldas mežos un stiprinošo svinību daļu līdz pat sešiem no rīta. Šogad Bikšņa balle bija īpaši aktīva un izdevusies. Par pasākuma vērienu liecina tas, ka nevis pieaugušie traucēja bērnus, liekot tiem iet gulēt, bet bērni nevarēja aizmigt, jo pieaugušie uzvedās ļoti skaļi!

2014. gadā stingri esam nolēmuši īpaši atcerēties par sportiskajiem mērķiem un kopā turēšanās pasākumiem, jo tie tika kārtīgi un vairākkārtīgi apstiprināti.

Uzsvērsim izmaiņas kluba vadībā un goda titula ieguvēja vārdu. Par 2014. gada prezidenti pārliecinoši ievēlējām aktīvo un nepārspējamo Ievu Mauliņu, kas vienmēr izcēlusies ar spēju paveikt neiespējamo. Palīgi un kluba valdes locekļi šogad būs Linda un Austris. Kompānija izskatās diezgan pārliecinoši un tā vien liekas, ka kopā sanākuši pārstāvji būtiskām kluba vērtībām – sports, kultūra un ģimene.

Titulu “Gada Briksnis 2013” prezidents piešķīra Madarai, kas ne tikai spēja piedalīties sacensībās Latvijā, bet arī aktīvāk par dažu vietējo iesaistījās kluba dzīvē.

Lai sporta, kultūras un panākumiem bagāts 11. gads!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *