Malienas kauss

17.-18.augustā Alūksnes apkārtnē 32.reizi notika Malienas kauss. 1.dienā vidējā distance notika ļoti ātrā apvidū ar pavisam nelielu reljefu un pārsvarā baltu karti. Vīru elites ātrums 4.4 min/km! Iespējams interesantākais etaps daudzām grupām bija uz pirmo KP, kur varēja “iekrist” ar aizauguša purviņa šķērsošanu. Otrās dienas garā distance ar iedzīšanas startu tika rīkota pavisam citādā apvidū – lielas reljefa formas, jaunaudzes un pašā centrā armijas poligons.

No Brikšņa piedalījās Ints, Austris un Ieva Krastiņa. Austrim uzvara VA grupā, Ievai 3.vieta SA grupā, bet Intam kļūda otrajā dienā līdz ar to bez kopvērtējuma. Rezultāti.

Interesanta cīna otrajā dienā izvērtās VA grupā starp Ivaru Žagaru un Austri Krastiņu. Ieskatam Austra ieraksts Endomondo:

Sāku 18sek pirms Žagara un līdz 6.KP viņu nemanīju. 7.KP ņēmu lēnām un tur mēs satikāmies. Tad katrs savus variantus un atkal tiekamies pie skatītāju punkta. Pēc tam sekoja garais etaps, kur es viņu atstāju putekļos, bet punkta rajonā muļķīgi sakļūdījos uz 1.5min. Tālāk atslābu, jo domāju ka viss zaudēts. Bet tad gluži negaidīti uz trešo KP no beigām Žagars uzradās no brikšņiem. Uzreiz sākās cits temps, bet es biju stiprāks. Cīņas karstumā uz pēdējo KP vēl pamanījos ieskriet ar galvu dzeloņstieplēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *