Brikšņi xRace sacensībās sasniedz augstas vietas

Kaspars, Edijs un Linda
Kaspars, Edijs un Linda

Briksnis xRace posmā Mazsalacā bija sastopams trijās komandās, kur divas bija sporta un viena tautas klases. Kaut kā sanāca, ka komanda ar nosaukumu Briksnis netika veidota, taču SEB komandā sporta klasē visi 3 komandas biedri bija vistīrākie brikšņi – Ieva M., Vidjiks un Andis, tādēl varētu teikt, ka šī bija neoficiālā Brikšņa komanda. Tērpu krāsas pat bija līdzīgas Brikšņa zaļajai un neuzmanīgi skatoties varētu arī sajaukt. Savukārt citā – Isostar komandā startēja Jānis. Tautas klases komandu pārstāvēja Linda, Jānis (cits) un Brikšņa draugs Edijs.

SEB komandas dažiem īstajiem dalībniekiem katram bija savi iemesli šajā posmā nestartēt, tādēļ Brikšņa biedri uzņēmās pārstāvēt šo komandu ar pazīstamo nosaukumu un izdarīja to pietiekami augstvērtīgi. Sīvā cīņā miksēto komandu klasē ieguva 2. vietu un kopā starp visām citām sporta klases komandām bija 5tie.

Jāņa Isostar komanda starp visām sporta klases vīriešu komandām pakāpās uz goda pjedestāla, izcīnot 3. vietu. Jānis gan izskatījās neapmierināts, jo distancē tika pieļauta nepiedodama kļūda, kas maksāja papildus pavadīto laiku distancē un uzvaru.

Tautas klases komanda ar Lindu, Ediju un Jāni (to citu) tās sastāvā bija nepārspējami, jo uzvarēja visas tautas klases jauktās komandas, iegūstot 1. vietu grupā un 4. vietu starp visām 107. tautas klases komandām. Iespaidīgi. Apsveicam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *