Tērvetes stafetes sapulcina Briksni

Sandža un Ilžuks viena otrai jau min uz papēžiem

Varētu domāt, ka ar pēdējām Latvijas kausa sacensībām sezona noslēgusies. Taču tā nav. Briksnis sapulcējās Tērtvetes stafetēs ar 6 komandām un rāva plaušās gaisu cik spēja. Iesākumā bija plāns pasludināt šo par Brikšņa čempionātu stafetēs, jo citas komandas pieteicās diezgan pavēlu. Tomēr galu galācīnījāmies ne tikai savā starpā, bet arī ar citiem klubiem.

Sportiskā notikuma gaisotne bija nepiespiesta, atvērta un balstīta galvenokārt iespējā satikt pasen nesastaptos draugus. Tik tiešām, pat kluba biedri no ārzemēm atrada iespēju piedalīties šajā pasākumā. Kā prezidente izteicās kluba vēstkopā – šī bija iespēja izrunāt 3 ceturkšņos neizrunāto.

Līgs Pīks un Kaža nepiespiesti sarunājas

Cīņas distancē izvērtās pilnīgi neparedzamas. Kaut komandas saplānojām līdzīgas savos spēkos, tikai 2 meiteņu komandām izdevās finišēt kopā. Pārējiem vietas pa etapiem mainījās nepārtraukti. Kronis bija Jāņa starts, kas uzcēla arī 1 vīru komandu uz pjedestāla. Meitenēm dubults sasniegums, jo veselas 2 komandas saņēma godalgotās vietas.

Brikšņa spēcīgākais sastāvs Tērvetēs - Gača, Kaža un Ješka

Brikšņa ašākās meitenes

Seko neliels tusiņš, kopīgs foto, alus, neizlēmība par desu cepšanu uz vietas vai došanos uz silto kafejnīcu blakus rūķu mežam, un, protams, izvēle ir siltā kafejnīca.

Briksnim beidzot ir kopbilde

Kamēr daži lielie ar kaudzi mazajiem dodas vilcieniņā meklēt mežā rūķus, citi sāk ieturēt pusdienas un uztur sarunas par notikušo, notiekošo un turpmāko.

Jānis vedīs mazos pie rūķiem

Jau uz lauka prezidente iepazīstināja kluba biedrus ar biedra kandidātēm Ievu un Litu, bet te sarunās katrs varēja izprašņāt un iepazīties tuvāk.

No kreisās: Ieva, Lita un Lolita

Izrādi sarīkoja Lita un Linda, kur Lita kādu stundu mācīja Lindai uztīt slingu (tā laikam to sauc). Diezgan piņķerīgi, bet toties pēc tam droši vien ir ērti. Šādas prasmes Briksnim noteikti noderēs, ņemot vērā pozitīvo demogrāfisko situāciju klubā.

Kā piesiet bērnu

Vakars gluži nemanot pagāja un brikšņi sasmēlušies iedvesmu un apņēmību devās pa mājām. Ar domu tikties jau LOF ballē, Brikšņa ballē, citās ballēs un pasākumos.

Tērvetes stafetes bija lieliskas, Briksnis pateicas organizatoriem un uz stafetēm noteikti ieradīsies arī nākamajā gadā.

Fotogrāfijas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *