Medaļu raža Siguldas rudenī

Siguldas rudens šķiet ir tradīcijām bagātākās orientēšanās sacensības Latvijā. Šogad tika svinēta 40 gadu jubileja un sacensības paceltas jaunā – Latvijas kausa – līmenī. Sacensību vēsture tiešām iespaidīga un atklāšanas ceremonijā tika sumināti visvairāk uzvaras guvušiem. Ja pareizi atceros, tad viena no kundzēm uzvarējusi 13 reizes.

Interesanti, ka starta formāts tika saglabāts nemainīgs – kopējais starts visām grupām vienlaicīgi. Tā kā dalībnieku skaits bija visai ievērojams (vairāk kā 300), tad starta mirklis ar lielgabala šāvienu izdevās iespaidīgs.

Distances sākuma daļa šķita kā kross ar nelieliem orientēšanās elementiem. Distances vidusdaļā jau krietni interesantāk pa Lorupes gravām, kur garākajām grupām bija izkliede ar taurenīti. Nobeigumā atkal pa ātro Silciema mežu.

Brikšņa sastāvā startēja Ieva Mauliņa, Ints, Andis un Austris. Pie medaļām tika Ieva (2v.), Andis (2v.) un Austris (3v.). Ja vēl pieskaita medaļas no Brikšņa kandidātēm Ievas un Litas, tad kopumā 5 medaļas.

Komentāri:

Ints: Veči tiešām skrien ātri. Kopumā labi, ja neskaita pāris nelielas kļūdiņas.

Andis: Ātrs sākums pa balto mežu un tad interesantā daļa zaļajās Lorupes gravās. Tur bija iespējami vairāki ceļa izvēles varianti, kas ļoti palīdzēja tikt citiem priekšā. Ja ne pie 15kp sajauktu virzienu, varbūt arī uzvarētu VA grupu. Šoreiz 2.v.

Austris: Līdz gravām bijām “visi” kopā, bet tad sapratu, ka esmu izlaidis iepriekšējo punktu un nācās noskriet papildus 800m (laimīgā kārtā pa līdzenu balto mežu). Biju patīkami pārsteigts par 3.vietu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *