Trīs lietas – labas lietas!

Nu ir ceturtā, piektā, sestā lieta un vēl, bet par šīm mums auļojošais (jau aizauļojošais) jūlija mēnesis atnesis tās izturētākās emocijas.

1.    Briksnis kuplo.

1.    jūlijā Krūmiņu ģimene sagaidīja savu trešo mazuli – puiku! Mēs zinām, ka Kristaps ir ieviesis citas krāsas un formas ģimenes drēbju skapjos, jo viņš nu ir mazais brālis māsām Mārai un Laurai. Novēlam Kristapam augt brašam un spēcīgam un lai daudz priecīgu mirkļu visiem!

2.    Briksnis sveic.

Dodot vārdu cilvēkam vai dzīvniekam, apzīmējumu vietai, parasti piedomājam pie tā nozīmes. Daudzas govis nosaucam par Gaujām un Ventām un citām upēm, lai tās nestu pienu, pienu, pienu.
Domas un vārdi materializējas vai kā šīs rubrikas varonis Edgars Bertuks, 2012. gada Pasaules čempions orientēšanās sportā vidējā distancē un bronzas medaļas ieguvējs garajā distancē, pats saka: „Visas uzvaras dzimst galvā un galvenais ir noticēt pašam sev.” Izdzirdot fragmentus no pēcčempionāta preses konferences tepat Rīgā, kurā Latvijas izlases vadītājs Jurģis Krastiņš atzinās, ka jau maijā Eiropas čempionāta laikā esot jutuši iespēju gūt augstus rezultātus, gribējās uzsist sev un vēl dažiem Brikšņiem pa plecu, jo, hmmm, mēs jau Latvijas Orientēšanās Federācijas Gada balles 2011 reklāmas rullītī novembrī nosaucām Edgaru un Kristīni (Kristīnei gan medaļas vēl priekšā) par Zelta jaunatni.
Atklāšu, ka mūsu kluba googlegroups listē izpaudām viens otram sajūsmu par Edgara panākumiem, neslēpjot, ka acīs sariesās arī asaras. Tās no prieka, protams! Sveicam, Tevi, Edgar, joprojām!

3.    Briksnis cīnās.

Turpinot mūsu ārzemju biedra Paulo brīnišķīgo aizsākto tradīciju, un lai pārmaiņas pēc veicinātu saturīgu, veselīgu brīvā laika pavadīšanu un dabai draudzīgu dzīvesveidu sporta kluba „Briksnis” biedru, bērnu un kluba draugu vidū, kā arī, lai noskaidrotu labākos sportistus SK Briksnis biedru un draugu vidū, otrdien, 24. jūlijā Baložu mežā norisinājās SK Briksnis atklātais čempionāts orientēšanās sportā.

Ar Gata un Līgas piekrišanu no „Turamies kopā” kalendāra čempionāta rīkošanu šogad uzņēmās kluba valde. Ar kontrolkartiņām, krāsainiem zīmuļiem kontrolpunktos, ar zvaigznītes elementiem distancē, ar starta pulksteni, ar dušām, ģērbtuvēm un WC, ar pjedestālu, ziediem un medaļām, runāja, ka teju vai republikas čempionāta līmenī.

Par šī gada čempioniem kļuva Inese Kauķe (Cilda) un Jānis Krūmiņš (Ješka). Arī bērniem bija iespēja veikt marķēto distanci, kurā uzvarētāji bija visi! Pasākums noslēdzās pie turpat netālā Titurgas ezera, kur bīstoties no uzmācīgās gulbju ģimenītes, tika notiesātas dalībnieku maksas.
Paldies Intam, Morzem, Ievai un meitenēm Līvai un Anetei par organizēšanu un Baložu vidusskolai par uzņemšanu!

2 thoughts on “Trīs lietas – labas lietas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *